Chceš pracovat z pláže na Bali?

BÝT svobodný, pánem svého času, pracovat odkudkoliv na světě. Vidět svět, poznávat, objevovat. Být na volné noze, freelancer. Možnosti, který ukrývá pojem digitální nomádství.  

 

Tušit to, vybírám tehdá v pubertě jinak. A ne jednou. Jenže, já nejsem Hermiona Grangerová. Nechodím do Bradavic, kde mají obraceče času. Nejsem ani Doktor Who a nemám časem cestující telefonní budku. Svoje volby nezměním. Ale budoucnost můžu. I ty můžeš.

Ne každá profese je dost flexibilní na to, aby se dala vykonávat třeba z Jižní Afriky. Takže s tím, co jsem se učila, asi velkou parádu neudělám. Policajt na volné noze? To sotva. 

Většina digitálních nomádů pracuje v IT odvětví. Jenže, co když nejste programátor, grafik, ani další takový nadčlověk?

ŘEŠENÍ?

No, jestli jste aspoň trochu jazykově nadaní (copywriteři profesionálové prominou), kreativní, zapálení a nedělá vám problém se učit, zkuste to jako já. Zkuste prodávat svoje slova.

Nemyslete si, že to je jednoduchý.Že dneska začnu psát a za měsíc, už pracuju z pláže na Bali. Naopak. Je to dřina, učení, hodiny před obrazovkou notebooku, poznámky snad i na toaleťáku. Ale za vším tím odříkáním, je silná víra. Víra a sen. Životní cíl. Naplnění.

Postupuju krůček po krůčku, buduju systém. Formu, možnost. A tu svojí cestu mapuju.

Máte podobnou touhu? Pojďme si navzájem pomoct.

Chceš být tady?
A pak třeba tady? 🙂

 

 

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *