About

Ahoj! Vítám tě na blogu life-amateur, kde je amatérům umožněno růst.

Bylo pondělí ráno. Probudila jsem se a došlo mi, jak moc se mi zajídá chodit do práce, která mě vysává, dělat věci, které mě nebaví, žít tak, jak se mi nelíbí. Řekla jsem si, že už není čas na to být amatérem a začala tvrdě makat. Protože vím, jak těžká může být cesta od něčeho k něčemu, tak se snažím použít svoji cestu a usnadnit tu tvojí. Nebo tě aspoň pobavit, zaujmout, strávit s tebou chvíli.

Pokud máš tak jako já pocit, že život je příliš krátký na to, aby byl jenom „odžit“ a vidíš se, jak cestuješ po světě, objevuješ cizí kraje, nasáváš cizí kulturu a rozšiřuješ si obzory, tak jsem si jistá, že si budeme rozumět.

Digitální nomádství, copywriting, TEFL certifikát (pro budoucí učitele angličtiny), cestování a brzy snad i život v dodávce. To jsou témata, která tě tu čekají.

Jmenuji se Markéta. Letos už to bude 25 let, co se pohybuji po této planetě. Z malé zvídavé holky, větší zvídavou holkou. Nejstarší ze čtyř a díky tomu už nikdy né sama. 

V současnosti se nacházím v Anglii. Odjela jsem jako au-pair. Odjezd mi umožnil velké věci. Odstartoval změny, o kterých jsem dlouho snila. Začala jsem věřit v sílu myšlenky a přání. Pomalu jdu po životní cestě plné štěstí, výzev i výmolů. Chceš i ty ve svém životě něco změnit? Možná to jsem právě já, kdo ti s tím může pomoct. Věř mi, že bych z toho měla obrovskou radost.

 

Life-amateur in Scotland